درباره ما

شرکت سامان نیرو در سال ۱۳۸۴ به منظور فعالیت در زمینه برق و مخابرات تاسیس گردید و با بهره گیری از زبده ترین متخصصین ، ضمن صرف وقت ، هزینه و کسب تجارب بسیار و استفاده ازاستانداردهای جهانی اینک افتخار دارد اعلام نماید در عصر جهانی شدن و رقابتهای تنگاتنگ با ارائه خدمات فنی مهندسی ،طراحی ،مشاوره، تولید ، بازرگانی و اجراء پروژه های برق و مخابرات ، به چشم انداز کوتاه مدت خود دست یافته است .

خط مشی کیفی

ازآنجایی که بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد. لذا خط مشی کیفی این مجموعه در یک جمله عبارتست از دقت ، کیفیت و سرعت ، که تمامی کارکنان همواره خود را ملزم به رعایت سه اصل فوق دانسته و محور قراردادن کارفرما و احترام کامل به نظرات و خواسته های او را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

چشم انداز

  1.  دیدگاه بلندمدت درتحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما درکار است

  2.  تلاش در جهت تامین حداکثر رضایتمندی مشتریان، ارایه خدمات اثر بخش و بهبود مستمر فرآیندها

  3.  ارتقاء و بهبود توانمندی ها ، مهارت های فردی و حرفه ای نیروی انسانی شرکت از طریق آموزش به منظور بهره وری مستمر آنان

  4.  بهره گیری از دستاوردهای جدید فن آوری در زمینه پروژه های برق و مخابرات

  5.  پیشگیری از بیماری ها و حوادث شغلی

  6. رعایت قوانین و الزامات ایمنی , بهداشتی و زیست محیطی نگرشی است که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت سامان نیرو تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .